Kamerové systémy

Profesionálna montáž a údržba kamerového systému pre zabezpečenie objektov a majetku.

Kamerový systém AFS
Kamerové systémy

ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ

Základ inteligentných budov

Základom komunikačnej infraštruktúry „inteligentných budov“ je štruktúrovaná kabeláž, ktorá umožňuje prenos dát, hlasu a obrazu po jednej fyzickej kabeláži. Káblové rozvody sa končia v zásuvkách a prepojovacích paneloch, umiestnených v dátových rozvádzačoch spolu s aktívnymi prvkami. Súčasné systémy umožňujú realizovať pevné dátové spojenia s životnosťou 25 – 30 rokov.

SPOĽAHLIVÁ

Identifikácia osôb

Poskytujeme rôzne úrovne zabezpečenia, od ekonomických po HiTech riešenia, v závislosti od dôležitosti a významu sledovaného objektu. Naša spoločnosť tiež poskytuje sofistikované softvérové prostriedky na vyhodnocovanie záznamov z kamier, ktoré sa využívajú na identifikáciu osôb v obzvlášť citlivých objektoch a predchádzanie narušeniu objektu nežiaducimi osobami alebo odložením podozrivých batožín.

Kamera v dome AFS

SLEDOVANIE

Priamo z vášho mobilu

Okrem toho poskytujeme aj diaľkové sledovanie kamier pomocou mobilného telefónu, tabletu a podobne, ako aj videoarchiváciu, vyhľadávanie záznamov a zobrazenie z viacerých kamier súčasne. Naši klienti môžu ovládať polohovanie kamier z obrazovky počítača a využívať vnútorné a vonkajšie kamery, kamery s nočným videním a podobne. Nechajte nás pomôcť zabezpečiť váš objekt a zabezpečte si tak pokojné spanie. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte profesionálnu inštaláciu bezpečnostných kamier!

Často kladené otázky